Harry Potter Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Turkey

Harry Potter Turkey Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Değişiklikler&yenilikler

YazarMesaj
alonsofurkan
Admin
Admin
alonsofurkan

Erkek Mesaj Sayısı : 236
İş/Hobiler : öğrenci
Sihir Gücü :
Değişiklikler&yenilikler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Değişiklikler&yenilikler Right_bar_bleue

Galleon :
Değişiklikler&yenilikler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Değişiklikler&yenilikler Right_bar_bleue

Değişiklikler&yenilikler Empty
MesajKonu: Değişiklikler&yenilikler   Değişiklikler&yenilikler Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 11:36 am

evet arkadaşlar sitede biraz profil bakımından değişiklik yaptım artık profillerinizde sihir ve galleon olmak üzere iki gücünüz var bunları ben belirliyorum.Tabi ki bunları kazanmak kolay bir şey deil.

--Sihir gücü--
Bu güç sizin sitede bir nevi söz sahibi olup olmadığınızı belirler bu güce her sınıfta +10 eklenir yani 7.sınıfta 70 sihir gücünüz oluyor.eğer cezasız ve sorunsuz geçerse tabiii
sadece sınıf atlamakla deil başka şeylerlede artıyor sihir gücünüz mesela 4 büyücü turnuvasına katılmak(katılmak diyorum kazanmak deil)+10 sihir gücü gibi
ve bazı özel msj ile reklam yapanları kuralları çigniyenleri şikayet etmek belirli miktarda sihir gücü kazandırıyor.

--Galleon--
Galleon büyü dünyasının para birimi galleon ile bir çok şey yapabilirsiniz.Örneğin mesaj sayısı satın alabilirsiniiz.Üye atabilirsiniz.Ama galleon öle kolay kazanılan bir şey deil.Galleonuda sihir gücü gibi ben veriyorum.her sınıf atladığınızda +5 galleon alırsınız sorunsuz bitirdiğinizde 35 galleonunuz olur.Tabi tek yolu okulu bitirmek deil.sihir gücü gibi birçok yolla kazanılabiliyo ama genelde düşük miktarda oluyor benden sölemesi.

--Galleonla yapabilecekleriniz--
1 G=5 mesaj sayı yani 1galleon ile 5 mesaj alabilirsiniz.
40 G=istediğin üyeyi atmak(admin,mod,profesör dahil değildir)
60 G=istediğin üyenin imzasına istediğini yazabilirsin(kurallar içinde tabi admin,mod,prof geçerli deildir)
70 G=istediğin bölümün moderatörü olabilirsin.
100 G=admin olabilirsin.
https://hpturkey.forumsactifs.net

Değişiklikler&yenilikler
1 sayfadaki 1 sayfası